| własny identyfikator: | V1202615586 |
| marka: | Citroën |
| model: | C1 C1 Hatchback 1.0 12V (384F(CFA)) [50kW] (06-2005/09-2014) |
| rodzaj paliwa: | benzyna |
| moc: | 50 kW |
| pojemność silnika: | 998 CS |
| data pierwszej rejestracji: | 2010 / 1 |
| przebieg: | 211.239 km |
| vat / marża: | marża |
| numer nadwozia / vin: | VF7PNCFAC8940**** |
| kod silnika: | 384F(CFA) |
| kod skrzyni biegów: | C551 |
| kolor: | kta gris carlinite-met. |
| liczba drzwi: | 5 |
| waga: | 780 kg |
opjce
14 inch
4 gaats
airco
centrale portiervergrendeling
elek ramen v
klapr=
uit achter
metallic lak