| własny identyfikator: | V1202606770 |
| marka: | Kia |
| model: | Rio Rio III (UB) Hatchback 1.2 CVVT 16V (G4LA) [62kW] (09-2011/12-2017) |
| rodzaj paliwa: | benzyna |
| moc: | 62 kW |
| pojemność silnika: | 1248 CS |
| data pierwszej rejestracji: | 2016 / 2 |
| przebieg: | 127.684 km |
| vat / marża: | marża |
| numer nadwozia / vin: | KNADN511AG665**** |
| kod silnika: | G4LA |
| kod skrzyni biegów: | HA15 |
| kolor: | beg signal red-met. |
| liczba drzwi: | 5 |
| waga: | 1.027 kg |
opjce
17 inch
4 gaats
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
cru=
ise control
elek ramen v/a
lichtmetalen velgen
metallic lak
start/stop=
systeem