| własny identyfikator: | V1202612388 |
| marka: | Lancia |
| model: | Voyager Voyager (RT) MPV 2.8 CRD 16V (ENS) [120kW] (09-2011/12-2014) |
| rodzaj paliwa: | diesel |
| moc: | 120 kW |
| pojemność silnika: | 2768 CS |
| skrzynia biegów: | skrzynia automatyczna |
| data pierwszej rejestracji: | 2012 / 4 |
| vat / marża: | marża |
| numer nadwozia / vin: | 2C4RLAA56CR27**** |
| kod silnika: | ENS |
| kolor: | pxr nero indomito-met. |
| liczba drzwi: | 5 |
| waga: | 2.142 kg |
opjce
17 inch
5 gaats
abs remsysteem
centrale portiervergrendeling
climatron=
ic
cruise control
elek ramen v/a
elektrische spiegels inklapbaar
licht=
metalen velgen
metallic lak
pdc
regensensor