| własny identyfikator: | V1202608754 |
| marka: | Mercedes |
| model: | A-klasse A (W176) Hatchback 1.6 A-180 16V (M270.910) [90kW] (09-2012/05-2018) |
| rodzaj paliwa: | benzyna |
| moc: | 90 kW |
| pojemność silnika: | 1595 CS |
| data pierwszej rejestracji: | 2014 / 12 |
| przebieg: | 115.000 km |
| vat / marża: | marża |
| numer nadwozia / vin: | WDD1760421J34**** |
| kod silnika: | M270.910 |
| kod skrzyni biegów: | 711643 |
| kolor: | 696 nachtschwarz |
| liczba drzwi: | 5 |
| waga: | 1.270 kg |
opjce
5 gaats
airco
elek ramen v/a
start/stop systeem
17 inch
abs remsysteem=
centrale portiervergrendeling
lichtmetalen velgen