| własny identyfikator: | V1202614415 |
| marka: | Opel |
| model: | Corsa Corsa E Hatchback 1.4 16V (B14XEL(Euro 6)) [66kW] (09-2014/...) |
| rodzaj paliwa: | lpg |
| moc: | 66 kW |
| pojemność silnika: | 1398 CS |
| data pierwszej rejestracji: | 2016 / 4 |
| przebieg: | 142.835 km |
| vat / marża: | marża |
| numer nadwozia / vin: | W0L0XEP08G607**** |
| kod silnika: | B14XEL(Euro 6) |
| kod skrzyni biegów: | MDG |
| kolor: | gaz schneeweiss/olympic white |
| liczba drzwi: | 3 |
| waga: | 1.041 kg |
opjce
16 inch
4 gaats
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
ele=
k ramen v
start/stop systeem