| własny identyfikator: | V1202609117 |
| marka: | Peugeot |
| model: | 108 108 Hatchback 1.0 12V (1KRFE(CFB)) [51kW] (05-2014/...) |
| rodzaj paliwa: | benzyna |
| moc: | 51 kW |
| pojemność silnika: | 998 CS |
| data pierwszej rejestracji: | 2016 / 10 |
| przebieg: | 164.850 km |
| vat / marża: | marża |
| numer nadwozia / vin: | VF3PSCFB3GR12**** |
| kod silnika: | 1KRFE(CFB) |
| kod skrzyni biegów: | C551 |
| kolor: | exz noir caldera-met. |
| liczba drzwi: | 5 |
| waga: | 830 kg |
opjce
14 inch
abs remsysteem
centrale portiervergrendeling
esp
start/stop sy=
steem
4 gaats
airco
elek ramen v
metallic lak