| własny identyfikator: | V1202615548 |
| marka: | Peugeot |
| model: | 5008 5008 I (0A/0E) MPV 1.6 VTI 16V (EP6C(5FS)) [88kW] (09-2009/03-2017) |
| rodzaj paliwa: | benzyna |
| moc: | 88 kW |
| pojemność silnika: | 1598 CS |
| data pierwszej rejestracji: | 2011 / 10 |
| vat / marża: | marża |
| numer nadwozia / vin: | VF30E5FS0BS21**** |
| kod silnika: | EP6C(5FS) |
| kod skrzyni biegów: | 20DP56 |
| kolor: | ktv noir perla nera-met. |
| karoseria: | mpv |
| liczba drzwi: | 5 |
| waga: | 1.447 kg |
opjce
17 inch
5 gaats
abs remsysteem
centrale portiervergrendeling
climatron=
ic
cruise control
elek ramen v
koplamp sproeiers
metallic lak
pdc
rege=
nsensor