| własny identyfikator: | V1202615471 |
| marka: | Seat |
| model: | Altea Altea XL (5P5) MPV 1.8 TFSI 16V (CDAA) [118kW] (01-2007/07-2015) |
| rodzaj paliwa: | benzyna |
| moc: | 118 kW |
| pojemność silnika: | 1784 CS |
| data pierwszej rejestracji: | 2010 / 6 |
| przebieg: | 217.049 km |
| vat / marża: | marża |
| numer nadwozia / vin: | VSSZZZ5PZAR03**** |
| kod silnika: | CDAA |
| kod skrzyni biegów: | MGL |
| kolor: | lw5t azul nayara-met. |
| karoseria: | mpv |
| liczba drzwi: | 5 |
| waga: | 1.425 kg |
opjce
16 inch
5 gaats
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
ele=
k ramen v
lichtmetalen velgen
metallic lak