| własny identyfikator: | V1202606630 |
| marka: | Seat |
| model: | Arona Arona (KJX) SUV 1.0 TSI 12V (DUSB) [70kW] (07-2017/...) |
| rodzaj paliwa: | benzyna |
| moc: | 70 kW |
| pojemność silnika: | 999 CS |
| data pierwszej rejestracji: | 2024 / 7 |
| przebieg: | 60.000 km |
| vat / marża: | marża |
| numer nadwozia / vin: | VSSZZZKJ2RR20**** |
| kod silnika: | DUSB |
| kod skrzyni biegów: | VGW |
| kolor: | grijs lz7g floretzilver metallic |
| liczba drzwi: | 5 |
| waga: | 1.088 kg |
opjce
airco
centrale portiervergrendeling
cruise control
elek ramen v/a
esp
=
lichtmetalen velgen
metallic lak
pdc
start/stop systeem
16 inch
5 gaat=
s
abs remsysteem