| własny identyfikator: | V1202535961 |
| marka: | Seat |
| model: | Ibiza Ibiza ST (6J8) Combi 1.2 TSI 16V (CJZC) [66kW] (05-2015/07-2016) |
| rodzaj paliwa: | benzyna |
| moc: | 66 kW |
| pojemność silnika: | 1197 CS |
| data pierwszej rejestracji: | 2016 / 10 |
| vat / marża: | marża |
| numer nadwozia / vin: | VSSZZZ6JZGR05**** |
| kod silnika: | CJZC |
| kod skrzyni biegów: | PNZ |
| kolor: | y9t mythoszwart |
| liczba drzwi: | 5 |
| waga: | 1.039 kg |
opjce
16 inch
5 gaats
abs remsysteem
centrale portiervergrendeling
climatron=
ic
elek ramen v
esp
koplamp sproeiers
lichtmetalen velgen
metallic lak=
pdc
regensensor