| własny identyfikator: | V1202609102 |
| marka: | Skoda |
| model: | Yeti Yeti (5LAC) SUV 1.2 TSI 16V (CBZB) [77kW] (09-2009/05-2015) |
| rodzaj paliwa: | benzyna |
| moc: | 77 kW |
| pojemność silnika: | 1197 CS |
| data pierwszej rejestracji: | 2010 / 3 |
| przebieg: | 187.450 km |
| vat / marża: | marża |
| numer nadwozia / vin: | TMBJF75L0A602**** |
| kod silnika: | CBZB |
| kod skrzyni biegów: | LHX |
| kolor: | beige |
| liczba drzwi: | 4 |
| waga: | 1.245 kg |
opjce
lichtmetalen velgen
centrale portiervergrendeling
metallic lak
abs rem=
systeem
cruise control
climatronic
5 gaats
16 inch
esp
pdc
elek ramen =
v
regensensor
koplamp sproeiers