| własny identyfikator: | V1202609873 |
| marka: | Smart |
| model: | Forfour Forfour (453) Hatchback 5-drs 1.0 12V (M281.920) [52kW] (07-2014/...)= |
| rodzaj paliwa: | benzyna |
| moc: | 52 kW |
| pojemność silnika: | 999 CS |
| data pierwszej rejestracji: | 2017 / 1 |
| przebieg: | 65.230 km |
| vat / marża: | marża |
| numer nadwozia / vin: | WME4530421Y10**** |
| kod silnika: | M281.920 |
| kod skrzyni biegów: | 700120 |
| kolor: | edco graphite grey-met. |
| liczba drzwi: | 5 |
| waga: | 875 kg |
opjce
15 inch
4 gaats
abs remsysteem
centrale portiervergrendeling
climatron=
ic
cruise control
elek ramen v
esp
klapruit achter
lichtmetalen velgen=
metallic lak
start/stop systeem