| własny identyfikator: | V1202607103 |
| marka: | Toyota |
| model: | Aygo Aygo (B10) Hatchback 1.0 12V VVT-i (1KR-FE) [50kW] (07-2005/05-2014) |
| rodzaj paliwa: | benzyna |
| moc: | 50 kW |
| pojemność silnika: | 998 CS |
| skrzynia biegów: | skrzynia automatyczna |
| data pierwszej rejestracji: | 2006 / 10 |
| przebieg: | 210.025 km |
| vat / marża: | marża |
| numer nadwozia / vin: | JTDKG18C90N10**** |
| kod silnika: | 1KR-FE |
| kod skrzyni biegów: | C551A |
| kolor: | 068 white |
| liczba drzwi: | 5 |
| waga: | 815 kg |
opjce
14 inch
4 gaats
abs remsysteem
airco
elek ramen v