| własny identyfikator: | V1202614222 |
| marka: | Volkswagen |
| model: | Golf Golf VI (5K1) Hatchback 1.4 16V (CGGA) [59kW] (10-2008/11-2012) |
| rodzaj paliwa: | benzyna |
| moc: | 59 kW |
| pojemność silnika: | 1390 CS |
| data pierwszej rejestracji: | 2009 / 9 |
| przebieg: | 273.447 km |
| vat / marża: | marża |
| numer nadwozia / vin: | WVWZZZ1KZAP01**** |
| kod silnika: | CGGA |
| kod skrzyni biegów: | LEG |
| kolor: | ly3d tornadorot |
| liczba drzwi: | 3 |
| waga: | 1.117 kg |
opjce
16 inch
5 gaats
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
cru=
ise control
elek ramen v
esp
lichtmetalen velgen