| własny identyfikator: | V1202608775 |
| marka: | Volkswagen |
| model: | Golf Golf VIII (CD1) Hatchback 1.5 eTSI 16V (DFYA) [110kW] (12-2019/...) |
| rodzaj paliwa: | hybryda benzyna |
| moc: | 110 kW |
| pojemność silnika: | 1498 CS |
| data pierwszej rejestracji: | 2020 / 2 |
| przebieg: | 170.000 km |
| vat / marża: | marża |
| numer nadwozia / vin: | WVWZZZCDZLW80**** |
| kod silnika: | DFYA |
| kod skrzyni biegów: | UBY |
| kolor: | la7w reflexsilber-met. |
| liczba drzwi: | 5 |
| waga: | 1.280 kg |
opjce
lichtmetalen velgen
centrale portiervergrendeling
metallic lak
abs rem=
systeem
cruise control
climatronic
5 gaats
keyless entry
esp
18 inch
p=
dc
elek ramen v/a
regensensor
start/stop systeem