| własny identyfikator: | V1202535793 |
| marka: | Volkswagen |
| model: | Up! Up! (121) Hatchback 1.0 12V 60 (CHYE) [44kW] (08-2011/08-2020) |
| rodzaj paliwa: | benzyna |
| moc: | 44 kW |
| pojemność silnika: | 999 CS |
| data pierwszej rejestracji: | 2013 / 1 |
| przebieg: | 62.178 km |
| vat / marża: | marża |
| numer nadwozia / vin: | WVWZZZAAZDD01**** |
| kod silnika: | CHYE |
| kod skrzyni biegów: | NZE |
| kolor: | lc9x deepblack-met. |
| liczba drzwi: | 3 |
| waga: | 840 kg |
opjce
15 inch
4 gaats
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
ele=
k ramen v
esp
lichtmetalen velgen
metallic lak
start/stop systeem