| marka: | Volkswagen |
| model: | Transporter 2.5D 128kW Automaat Clima |
| rodzaj paliwa: | diesel |
| moc: | 128 kW |
| pojemność silnika: | 2461 CS |
| skrzynia biegów: | skrzynia automatyczna |
| data pierwszej rejestracji: | 2004 / 6 |
| przebieg: | 414.847 km |
| cena nl: | € 5.800 |
| vat / marża: | marża |
| kolor: | szary |
| karoseria: | samochody dostawcze |
| liczba drzwi: | 4 |
| waga: | 2.407 kg |
| uszkodzenia: | uszkodzony silnik silnik pracuje
|
| szczegóły: | Kompletne dokumenty Geen Inruil!
|
opjce
Chłodzenie i ogrzewanie
- klimatyzacja
- klimatyzacja automatyczna
Zabawa
- aux / mp3 / ipod
- odtwarzacz cd
Komfort (wnętrze)
- czujnik deszczu
- tempomat
- wspomaganie
Komfort (na zewnątrz)
- centralny zamek
- elektryczne sterowane szyby przód
Zewnętrzny
- PDC przód
- PDC tył
- felgi aluminiowe
- lakier metalizowany
Wnętrze
- podłokietnik przedni
- regulowany fotel kierowcy
- skórzana kierownica
- skórzana tapicerka
Obroty
- komplet kluczy
- ksi??ki serwisowe
6 zitplaatsen gerigistreerd