| własny identyfikator: | V1202612907 |
| marka: | Audi |
| model: | A6 A6 (C6) Sedan 2.0 T FSI 16V (BPJ) [125kW] (06-2005/03-2011) |
| rodzaj paliwa: | benzyna |
| moc: | 125 kW |
| pojemność silnika: | 1984 CS |
| data pierwszej rejestracji: | 2008 / 8 |
| przebieg: | 319.854 km |
| cena nl: | € 1.495 |
| vat / marża: | marża |
| numer nadwozia / vin: | WAUZZZ4F18N16**** |
| kod silnika: | BPJ |
| kolor: | grijs |
| liczba drzwi: | 4 |
| waga: | 1.595 kg |
| uszkodzenia: | auto heeft rondom gebruikersschade
|
opjce
abs remsysteem
airco
asr
centrale portiervergrendeling
climatronic
cru=
ise control
elek ramen v/a