
| marka: | Audi |
| model: | Q4 77 kWh Etron 195kW 45 Quattro Advanced Edition |
| rodzaj paliwa: | elektryczny |
| moc: | 195 kW |
| skrzynia biegów: | skrzynia automatyczna |
| data pierwszej rejestracji: | 2022 / 8 |
| Zatwierdzony przez MOT: | 11-08-2026 |
| przebieg: | 87.726 km |
| cena nl: | € 28.750 zawiera vat |
| cena brutto: | € 28.750 |
| cena netto: | € 23.750 |
| vat / marża: | vat |
| kolor: | fioletowy |
| ltyp farby: | metaliczny |
| karoseria: | mpv |
| liczba drzwi: | 4 |
| waga: | 2.110 kg |
| uszkodzenia: | Beschermplaat accu beschadigd Geen storingen Auto laad en rijd 100% Battery protection plate damaged No malfunctions Car charges and drives 100% Batterieschutzblech beschädigt keine Störungen Auto lädt und fährt 100% |
| szczegóły: | Kompletne dokumenty Geen INruil! |
40 Advanced edition 77 kWh LED ACC Virtual Apple/Android Camera SHZ
45 quattro Advanced edition 82 AUTOMAAT kWh BJ 2024 14.672 KM
