
| marka: | BMW |
| model: | 3-serie 330e 135kW Automaat Centennial High Executive |
| rodzaj paliwa: | hybryda benzyna |
| moc: | 135 kW |
| pojemność silnika: | 1998 CS |
| skrzynia biegów: | skrzynia automatyczna |
| data pierwszej rejestracji: | 2016 / 5 |
| Zatwierdzony przez MOT: | 14-07-2026 |
| przebieg: | 213.494 km |
| cena nl: | € 8.350 |
| vat / marża: | marża |
| kolor: | niebieski |
| ltyp farby: | metaliczny |
| karoseria: | sedan |
| liczba drzwi: | 4 |
| waga: | 1.635 kg |
| uszkodzenia: | uszkodzona maska uszkodzone przednie lampy uszkodzony przód zderzak prawe drzwi wejściowe uszkodzony prawy bok uszkodzony przedni błotnik auto nadaje się do jazdy chlodnice sprawne wszystkie poduszki sprawne |
| szczegóły: | Kompletne dokumenty Geen Inruil! |
