
| marka: | BMW |
| model: | iX3 80kWh 210kW High Executive Pano MemorySeat Volleder |
| rodzaj paliwa: | elektryczny |
| moc: | 210 kW |
| skrzynia biegów: | skrzynia automatyczna |
| data pierwszej rejestracji: | 2021 / 12 |
| Zatwierdzony przez MOT: | 07-12-2027 |
| przebieg: | 100.501 km |
| cena nl: | € 14.500 |
| vat / marża: | marża |
| kolor: | czarny |
| ltyp farby: | metaliczny |
| karoseria: | kombi |
| liczba drzwi: | 4 |
| waga: | 2.160 kg |
| uszkodzenia: | uszkodzona chłodnica uszkodzona maska uszkodzona prawa przednia lampa uszkodzony przód zderzak uszkodzona poduszka kierowcy uszkodzona poduszka kierowcy uszkodzona poduszka kolanowa lewa uszkodzone kurtyny Gordels Start niet |
| szczegóły: | Kompletne dokumenty Geen INruil! |
