| własny identyfikator: | 31097 |
| marka: | Citroën |
| model: | C1 1.0-12V Automaat Ambiance |
| rodzaj paliwa: | benzyna |
| moc: | 50 kW |
| pojemność silnika: | 998 CS |
| skrzynia biegów: | skrzynia automatyczna |
| pochodzenie: | Niderlandy |
| data pierwszej rejestracji: | 2006 / 2 |
| przebieg: | 202.482 km |
| cena nl: | € 1.250 |
| vat / marża: | marża |
| kolor: | srebrny |
| karoseria: | hatchback |
| liczba drzwi: | 5 |
| waga: | 810 kg |
| uszkodzenia: | chlodnice sprawne nazdwozie wszystkie poduszki sprawne zawieszenie nie uszkodzone Auto is niet verrijdbaar Interieur: gebruikt voorstoelen brandgaatjes vervangen: deur ruit links achter koplamp links voor oortjes repareren: voorbumper spuiten achterbumper spuiten dorpel rechts uitdeuken scherm rechts voor uitdeuken deur rechts voor uitdeuken deur rechts achter uitdeuken Start niet
|
| szczegóły: | Kompletne dokumenty
|
opjce
achterbank in delen neerklapbaar
alarm klasse 1(startblokkering)
Anti Blokkeer Systeem
bestuurdersairbag
buitenspiegels in carrosseriekleur
bumpers in carrosseriekleur
centrale vergrendeling met afstandsbediening
elektrische ramen voor
elektronische remkrachtverdeling
passagiersairbag
stuurbekrachtiging
zij airbag(s) voor