
| własny identyfikator: | 6502 |
| marka: | Dacia |
| model: | Sandero 1.2 16V Airco Elek-Ramen |
| rodzaj paliwa: | benzyna |
| moc: | 55 kW |
| pojemność silnika: | 1149 CS |
| skrzynia biegów: | skrzynia manualna |
| liczna biegów: | 5 |
| data pierwszej rejestracji: | 2015 / 2 (2015 / 2) |
| Zatwierdzony przez MOT: | 13-04-2026 |
| przebieg: | 223.053 km |
| cena nl: | € 2.775 |
| vat / marża: | marża |
| kolor: | czarny |
| karoseria: | hatchback |
| liczba drzwi: | 5 |
| waga: | 916 kg |
| Emisje CO2: | 135 g/km |
| szczegóły: | Algemene informatie Merk: Dacia Model: Sandero Type: 1.2 16V Airco Elek-Ramen Modelreeks: jan. 2013 - okt. 2016 Technische informatie Koppel: 107 Nm Aantal cilinders: 4 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 50 liter Acceleratie (0-100): 14,5 s Topsnelheid: 156 km/u Maten Afmetingen (LxBxH): 406 x 173 x 152 cm Wielbasis: 259 cm Gewichten Laadvermogen: 584 kg GVW: 1.500 kg Max. trekgewicht: 1.100 kg (ongeremd 505 kg) Interieur Aantal zitplaatsen: 5 Milieu Energielabel: C Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 5,8 l/100km (1 op 17,2) Brandstofverbruik in de stad: 7,6 l/100km (1 op 13,2) Brandstofverbruik op de snelweg: 4,9 l/100km (1 op 20,4) Historie Aantal eigenaren: 2 Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl In gebruikte staat Kan een poetsbeurt gebruiken! Alle airbags oke Compleet kenteken Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden. |
Weibuorren 1A
9247AX Ureterp
Nederland

