| własny identyfikator: | 31783 |
| marka: | Daihatsu |
| model: | Young-rv 1.3-16V XTI Automaat |
| rodzaj paliwa: | benzyna |
| moc: | 64 kW |
| pojemność silnika: | 1298 CS |
| skrzynia biegów: | skrzynia automatyczna |
| pochodzenie: | Niderlandy |
| data pierwszej rejestracji: | 2003 / 3 |
| przebieg: | 170.124 km |
| cena nl: | € 1.400 |
| vat / marża: | marża |
| kolor: | srebrny |
| karoseria: | hatchback |
| liczba drzwi: | 5 |
| waga: | 882 kg |
| uszkodzenia: | auto nadaje się do jazdy chlodnice sprawne nazdwozie silnik pracuje wszystkie poduszki sprawne zawieszenie nie uszkodzone Interieur: netjes geen gaten of beschadigingen schade: rondom repareren: chassis achter minimaal richten deur naad klein links achter div delen spuiten
|
| szczegóły: | Kompletne dokumenty
|
opjce
achterbank neerklapbaar
achterbank verstelbaar
alarm klasse 1(startblokkering)
bestuurdersairbag
buitenspiegel rechts
buitenspiegels elektrisch verstelbaar
bumpers in carrosseriekleur
elektrische ramen voor
passagiersairbag
stoffen bekleding
stuurbekrachtiging