
| własny identyfikator: | 6495 |
| marka: | Fiat |
| model: | Punto Evo 1.4-16V Multiair Racing Navigatie Clima Cruise |
| rodzaj paliwa: | benzyna |
| moc: | 78 kW |
| pojemność silnika: | 1368 CS |
| skrzynia biegów: | skrzynia manualna |
| liczna biegów: | 6 |
| data pierwszej rejestracji: | 2010 / 11 (2010 / 11) |
| Zatwierdzony przez MOT: | 08-04-2026 |
| przebieg: | 192.042 km |
| cena nl: | € 1.275 |
| vat / marża: | marża |
| kolor: | niebieski |
| karoseria: | hatchback |
| liczba drzwi: | 3 |
| waga: | 1.035 kg |
| Emisje CO2: | 134 g/km |
| szczegóły: | Algemene informatie Merk: Fiat Model: Punto Evo Type: 1.4-16V Multiair Racing Navigatie Clima Cruise Modelreeks: nov. 2009 - dec. 2011 Technische informatie Koppel: 130 Nm Aantal cilinders: 4 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 45 liter Acceleratie (0-100): 10,8 s Topsnelheid: 185 km/u Maten Afmetingen (LxBxH): 407 x 169 x 149 cm Wielbasis: 251 cm Gewichten Laadvermogen: 585 kg GVW: 1.620 kg Max. trekgewicht: 1.000 kg (ongeremd 400 kg) Interieur Aantal zitplaatsen: 5 Milieu Energielabel: B Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 5,7 l/100km (1 op 17,5) Brandstofverbruik in de stad: 7,5 l/100km (1 op 13,3) Brandstofverbruik op de snelweg: 4,7 l/100km (1 op 21,3) Historie Aantal eigenaren: 6 Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl Rijdbare rechter zijschade Alle airbags oke Compleet kenteken Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden. |
Weibuorren 1A
9247AX Ureterp
Nederland

