
| marka: | Ford |
| model: | Focus 1.6 16V Combi/o Benzine 1.596cc 74kW (101pk) |
| rodzaj paliwa: | benzyna |
| moc: | 74 kW |
| pojemność silnika: | 1596 CS |
| skrzynia biegów: | skrzynia manualna |
| liczna biegów: | 5 |
| data pierwszej rejestracji: | 2007 / 10 |
| Zatwierdzony przez MOT: | 22-09-2025 |
| przebieg: | 290.037 km |
| cena nl: | € 795 |
| vat / marża: | marża |
| kolor: | szary |
| karoseria: | kombi |
| liczba drzwi: | 4 |
| waga: | 1.177 kg |
| uszkodzenia: | uszkodzony tylny błotnik uszkodzona tylna klapa zderzak auto jezdne auto nadaje się do jazdy chlodnice sprawne nazdwozie silnik pracuje wszystkie poduszki sprawne zawieszenie nie uszkodzone |
| szczegóły: | Kompletne dokumenty |
ST-Line 1.0 EcoBoost 12V Hybrid 125 Combi/o Elektrisch Benzine 999cc 92kW (125pk)
