
| własny identyfikator: | D27885 |
| marka: | Ford |
| model: | Focus Wagon 1.6-16V Futura AUT 75Kw |
| rodzaj paliwa: | benzyna |
| moc: | 74 kW |
| pojemność silnika: | 1596 CS |
| liczna biegów: | 4 |
| pochodzenie: | Niderlandy |
| data pierwszej rejestracji: | 2006 / 1 |
| Zatwierdzony przez MOT: | 24-11-2026 |
| przebieg: | 225.899 km |
| cena nl: | € 1.750 |
| cena brutto: | € 1.750 |
| cena netto: | € 1.750 VAT. nie dotyczy |
| vat / marża: | marża |
| numer nadwozia / vin: | WF0WXXGCDW5XX**** |
| kolor: | niebieski |
| karoseria: | kombi |
| liczba drzwi: | 4 |
| waga: | 1.208 kg |
| uszkodzenia: | tylny zderzak uszkodzona tylna klapa zderzak uszkodznia parkingowe auto nadaje się do jazdy chlodnice sprawne nazdwozie silnik pracuje wszystkie poduszki sprawne |
| szczegóły: | Kompletne dokumenty 2006/01 Ford Focus Wagon 1.6 Trend aut5 Deuren Wagon Stationwagen 5 seats | 2004-2008 | 1.6 74kW 101PK 1596ccm | Voorwielaandrijving | Automatisch 4 | Trend | PersonenautoOpties & Accessoires: Airconditioning|Cruise control|Lichtmetalen velgen|Navigatie|Trekhaak |
Lage Dijk-Noord 11
3401VA IJsselstein
Nederland
