| własny identyfikator: | 32014 |
| marka: | Ford |
| model: | Galaxy 2.0-16V Ghia Motorschade |
| rodzaj paliwa: | benzyna |
| moc: | 107 kW |
| pojemność silnika: | 1999 CS |
| skrzynia biegów: | skrzynia manualna |
| liczna biegów: | 5 |
| pochodzenie: | Niderlandy |
| data pierwszej rejestracji: | 2009 / 3 |
| Zatwierdzony przez MOT: | 24-04-2027 |
| przebieg: | 249.836 km |
| cena nl: | € 1.550 |
| vat / marża: | marża |
| kolor: | szary |
| karoseria: | mpv |
| liczba drzwi: | 5 |
| waga: | 1.597 kg |
| uszkodzenia: | nazdwozie wszystkie poduszki sprawne zawieszenie nie uszkodzone schade: bodem schade motorschade vervangen: motor staat vast subframe draagarm rechts voor radiateurs veerpoot links voor olie filter band rechts achter
|
| szczegóły: | Kompletne dokumenty
|
opjce
airco automatisch
airco separaat achter
alarm klasse 1(startblokkering)
Anti Blokkeer Systeem
audioinstallatie met CD-speler
bestuurdersairbag
binnenspiegel automatisch dimmend
boordcomputer
buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
centrale vergrendeling met afstandsbediening
cruise control
dakrails
dimlichten automatisch
elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
elektrische ramen voor en achter
elektronische remkrachtverdeling
houtafwerking interieur
knie airbag(s)
lendesteun(en) verstelbaar
lichtmetalen velgen 17\\\\\\\"
mistlampen voor
passagiersairbag
regensensor
ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
stuur en versnellingspook (kunst)leder
velours bekleding
verwarmde voorruit
zij airbag(s) voor