| własny identyfikator: | V1202613285 |
| marka: | Hyundai |
| model: | Atos Atos Hatchback 1.1 12V (G4HG) [46kW] (01-1997/12-2008) |
| rodzaj paliwa: | benzyna |
| moc: | 46 kW |
| pojemność silnika: | 1086 CS |
| data pierwszej rejestracji: | 2007 / 9 |
| przebieg: | 142.556 km |
| cena nl: | € 995 |
| vat / marża: | marża |
| numer nadwozia / vin: | MALAB51HP8M16**** |
| kod silnika: | G4HG |
| kolor: | zwart |
| liczba drzwi: | 4 |
| waga: | 859 kg |
| uszkodzenia: | de auto heeft gebruikerssporen
|
opjce
abs remsysteem
centrale portiervergrendeling