
| własny identyfikator: | 5562 |
| marka: | Hyundai |
| model: | Getz 1.6i 16V 105PK GLS Airco |
| rodzaj paliwa: | benzyna |
| moc: | 77 kW |
| pojemność silnika: | 1594 CS |
| skrzynia biegów: | skrzynia manualna |
| liczna biegów: | 5 |
| data pierwszej rejestracji: | 2003 / 1 (2003 / 1) |
| Zatwierdzony przez MOT: | 16-07-2025 |
| przebieg: | 250.532 km |
| cena nl: | € 675 |
| vat / marża: | marża |
| kolor: | czarny |
| karoseria: | hatchback |
| liczba drzwi: | 3 |
| waga: | 988 kg |
| Emisje CO2: | 156 g/km |
| szczegóły: | Algemene informatie Merk: Hyundai Model: Getz Type: 1.6i 16V 105PK GLS Airco Modelreeks: sep. 2002 - jul. 2004 Technische informatie Koppel: 146 Nm Aantal cilinders: 4 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 45 liter Acceleratie (0-100): 9,6 s Topsnelheid: 176 km/u Maten Afmetingen (LxBxH): 381 x 167 x 149 cm Wielbasis: 246 cm Gewichten Laadvermogen: 512 kg GVW: 1.500 kg Max. trekgewicht: 1.100 kg (ongeremd 450 kg) Interieur Aantal zitplaatsen: 5 Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 6,5 l/100km (1 op 15,4) Brandstofverbruik in de stad: 8,3 l/100km (1 op 12,0) Brandstofverbruik op de snelweg: 5,4 l/100km (1 op 18,5) Historie Aantal eigenaren: 7 Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 114 - € 125 per kwartaal Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl Rondom gebruikerssporen Distributieriem vervangen bij 183.713 APK tot 16-07-2025 Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden. |
Weibuorren 1A
9247AX Ureterp
Nederland
