| własny identyfikator: | V1202610030 |
| marka: | Hyundai |
| model: | I-10 i10 (F5) Hatchback 1.2i 16V (G4LA) [57kW] (11-2008/12-2011) |
| rodzaj paliwa: | benzyna |
| moc: | 57 kW |
| pojemność silnika: | 1248 CS |
| data pierwszej rejestracji: | 2009 / 1 |
| przebieg: | 224.200 km |
| cena nl: | € 995 |
| vat / marża: | marża |
| numer nadwozia / vin: | MALAN51CP9M22**** |
| kod silnika: | G4LA |
| kolor: | blauw |
| liczba drzwi: | 4 |
| waga: | 905 kg |
| uszkodzenia: | schades rondom dynamo defect
|
opjce
airco
centrale portiervergrendeling
elek ramen v/a