
| marka: | Jaguar |
| model: | XE 3.0 S 280kW |
| rodzaj paliwa: | benzyna |
| moc: | 280 kW |
| pojemność silnika: | 2995 CS |
| skrzynia biegów: | skrzynia automatyczna |
| pochodzenie: | Niderlandy |
| data pierwszej rejestracji: | 2018 / 5 |
| Zatwierdzony przez MOT: | 22-05-2024 |
| przebieg: | 145.966 km |
| cena nl: | € 19.250 zawiera vat |
| cena brutto: | € 12.300 |
| cena netto: | € 10.100 |
| vat / marża: | vat |
| kolor: | szary |
| ltyp farby: | metaliczny |
| karoseria: | sedan |
| liczba drzwi: | 4 |
| waga: | 1.645 kg |
| uszkodzenia: | uszkodzony silnik chlodnice sprawne nazdwozie wszystkie poduszki sprawne zawieszenie nie uszkodzone Motor loopt nog wel maar niet goed |
| szczegóły: | Kompletne dokumenty |
