
| marka: | Kia |
| model: | Ceed 1.5T-GDi 103kW Automaat Pano GT-PlusLine |
| rodzaj paliwa: | benzyna |
| moc: | 103 kW |
| pojemność silnika: | 1482 CS |
| skrzynia biegów: | skrzynia automatyczna |
| data pierwszej rejestracji: | 2025 / 6 |
| Zatwierdzony przez MOT: | 30-06-2029 |
| przebieg: | 6.667 km |
| cena nl: | € 14.350 zawiera vat |
| vat / marża: | vat |
| kolor: | szary |
| ltyp farby: | metaliczny |
| karoseria: | kombi |
| liczba drzwi: | 5 |
| waga: | 1.307 kg |
| uszkodzenia: | uszkodzony tylny błotnik uszkodzona tylna klapa uszkodzona tylna szyba uszkodzona wnęka koła zapasowego uszkodzone tylne lampy uszkodzony tył zderzak auto jezdne wszystkie poduszki sprawne Veel rest BPM na reparatie |
| szczegóły: | WOK Wok Melding Geen Inruil! |
