
| marka: | Kia |
| model: | Niro 1.6GDi 77kW Hybrid DynamicPlusLine |
| rodzaj paliwa: | hybryda benzyna |
| moc: | 77 kW |
| pojemność silnika: | 1580 CS |
| skrzynia biegów: | skrzynia automatyczna |
| data pierwszej rejestracji: | 2024 / 11 |
| Zatwierdzony przez MOT: | 13-11-2028 |
| przebieg: | 30.215 km |
| cena nl: | € 14.950 zawiera vat |
| cena brutto: | € 13.950 |
| cena netto: | € 11.600 |
| vat / marża: | vat |
| kolor: | czarny |
| ltyp farby: | metaliczny |
| karoseria: | suv |
| liczba drzwi: | 5 |
| waga: | 1.374 kg |
| uszkodzenia: | szyba przednia uszkodzona chłodnica uszkodzona lewa przednia lampa uszkodzona maska uszkodzony przód zderzak uszkodzony przedni błotnik lewa uszkodzony tył zderzak uszkodzona poduszka kierowcy uszkodzona poduszka kierowcy uszkodzona poduszka kolanowa lewa auto jezdne |
| szczegóły: | Kompletne dokumenty Geen Inruil! |
