| własny identyfikator: | V1202614551 |
| marka: | Kia |
| model: | Rio Rio III (UB) Hatchback 1.2 CVVT 16V (G4LA5) [63kW] (09-2011/12-2017) |
| rodzaj paliwa: | benzyna |
| moc: | 63 kW |
| pojemność silnika: | 1248 CS |
| data pierwszej rejestracji: | 2012 / 2 |
| przebieg: | 201.325 km |
| cena nl: | € 1.950 |
| vat / marża: | marża |
| numer nadwozia / vin: | KNADN511AC605**** |
| kod silnika: | G4LA5 |
| kolor: | wit |
| liczba drzwi: | 4 |
| waga: | 1.004 kg |
| uszkodzenia: | auto start loopt goed. rechter zijschade
|
opjce
airco
centrale portiervergrendeling
climatronic
elek ramen v