
| marka: | Kia |
| model: | Stonic 1.0T-GDi 88kW DynamicLine |
| rodzaj paliwa: | benzyna |
| moc: | 88 kW |
| pojemność silnika: | 998 CS |
| skrzynia biegów: | skrzynia manualna |
| data pierwszej rejestracji: | 2018 / 1 |
| Zatwierdzony przez MOT: | 29-03-2027 |
| przebieg: | 137.621 km |
| cena nl: | € 5.950 |
| vat / marża: | marża |
| kolor: | czerwony |
| ltyp farby: | metaliczny |
| karoseria: | kombi |
| liczba drzwi: | 5 |
| waga: | 1.085 kg |
| uszkodzenia: | uszkodzona prawa przednia lampa uszkodzony przód zderzak uszkodzone tylne drzwi prawe drzwi wejściowe uszkodzone tylne drzwi uszkodzony prawy bok uszkodzony przedni błotnik uszkodzony tylny błotnik uszkodzona prawa poduszka siedzenia uszkodzone kurtyny auto nadaje się do jazdy chlodnice sprawne |
| szczegóły: | Kompletne dokumenty Geen Inruil! |
