
| marka: | Land Rover |
| model: | Range Rover Evoque 2.0Si4 177kW Automaat HSE Dynamic |
| rodzaj paliwa: | benzyna |
| moc: | 177 kW |
| pojemność silnika: | 1997 CS |
| skrzynia biegów: | skrzynia automatyczna |
| data pierwszej rejestracji: | 2017 / 10 |
| Zatwierdzony przez MOT: | 12-10-2026 |
| przebieg: | 180.676 km |
| cena nl: | € 12.350 |
| cena brutto: | € 10.100 |
| cena netto: | € 10.100 VAT. nie dotyczy |
| vat / marża: | marża |
| kolor: | szary |
| ltyp farby: | metaliczny |
| karoseria: | kombi |
| liczba drzwi: | 5 |
| waga: | 1.740 kg |
| uszkodzenia: | uszkodzona skrzynia biegów silnik pracuje Storing versnellingsbak |
| szczegóły: | Kompletne dokumenty Geen Inruil! |
P250 HYBRIDE R-DYNAMIX FULL OPTIONS
2.2 TD4 PANO/MERIDIAN/CAMERA/LED/MEMORY/FULL OPTIONS!
Range Rover Evoque (LVJ/LVS) SUV 2.0 eD 150 16V (204DTD(AJ20D4)) [110k= W] (06-2015/12-2019)
2.2 TD4 16V 5-drs. SUV 4Dr Diesel 2.179cc 110kW (150pk) 4x4
