| własny identyfikator: | V1202616182 |
| marka: | Mazda |
| model: | 2 2 (NB/NC/ND/NE) Hatchback 1.4 16V (FXJA) [58kW] (04-2003/06-2007) |
| rodzaj paliwa: | benzyna |
| moc: | 58 kW |
| pojemność silnika: | 1388 CS |
| data pierwszej rejestracji: | 2003 / 4 |
| przebieg: | 270.204 km |
| cena nl: | € 895 |
| vat / marża: | marża |
| numer nadwozia / vin: | JMZNC2WPJN3D2**** |
| kod silnika: | FXJA |
| kolor: | blauw |
| liczba drzwi: | 4 |
| waga: | 1.025 kg |
| uszkodzenia: | front schade rechts achter schades rondom start en loopt goed.
|
opjce
abs remsysteem
airco
elek ramen v/a