
| marka: | Mazda |
| model: | 6 2.2 SkyActiv-D 150 16V Nieuwe model! |
| rodzaj paliwa: | diesel |
| moc: | 110 kW |
| pojemność silnika: | 2184 CS |
| skrzynia biegów: | skrzynia manualna |
| liczna biegów: | 6 |
| pochodzenie: | Niderlandy |
| data pierwszej rejestracji: | 2013 / 11 |
| Zatwierdzony przez MOT: | 18-11-2017 |
| przebieg: | 92.261 km |
| vat / marża: | vat |
| numer nadwozia / vin: | JMZGJ62162111**** |
| kolor: | szary |
| ltyp farby: | metaliczny |
| karoseria: | sedan |
| liczba drzwi: | 4 |
| waga: | 1.380 kg |
| Emisje CO2: | 108 g/km |
| uszkodzenia: | uszkodzony przód uszkodzone przednie poduszki nazdwozie silnik pracuje zawieszenie nie uszkodzone Binnen schermen en chassispoten optisch geen schade. |
| szczegóły: | Kompletne dokumenty Keurig auto met boekjes sleutels en SD kaart. |
