
| marka: | Mazda |
| model: | CX-5 2.5SKyAcitve 143kW Automaat GT-M AWD |
| rodzaj paliwa: | benzyna |
| moc: | 143 kW |
| pojemność silnika: | 2488 CS |
| skrzynia biegów: | skrzynia automatyczna |
| data pierwszej rejestracji: | 2019 / 3 |
| Zatwierdzony przez MOT: | 15-03-2027 |
| przebieg: | 100.709 km |
| cena nl: | € 12.950 |
| cena brutto: | € 10.500 |
| cena netto: | € 10.500 VAT. nie dotyczy |
| vat / marża: | marża |
| kolor: | szary |
| ltyp farby: | metaliczny |
| karoseria: | kombi |
| liczba drzwi: | 4 |
| waga: | 1.563 kg |
| uszkodzenia: | uszkodzona chłodnica uszkodzona maska uszkodzone przednie lampy uszkodzony przód zderzak uszkodzona poduszka kierowcy auto jezdne |
| szczegóły: | Kompletne dokumenty Geen Inruil! |
