
| marka: | Mercedes |
| model: | A-klasse 180 90kW Automaat Pano Ambition |
| rodzaj paliwa: | benzyna |
| moc: | 90 kW |
| pojemność silnika: | 1595 CS |
| skrzynia biegów: | skrzynia automatyczna |
| data pierwszej rejestracji: | 2018 / 2 |
| przebieg: | 264.066 km |
| cena nl: | € 7.800 |
| vat / marża: | marża |
| kolor: | szary |
| karoseria: | samochody dostawcze |
| liczba drzwi: | 5 |
| waga: | 1.295 kg |
| uszkodzenia: | uszkodzony przód zderzak tylny zderzak uszkodzone przednie drzwi uszkodzone tylne drzwi uszkodzony lewy bok uszkodzony przedni błotnik lewa Tylne światła w prawo zderzak auto jezdne chlodnice sprawne wszystkie poduszki sprawne |
| szczegóły: | Wok Melding Geen INruil! |
