
| marka: | Mercedes |
| model: | C-klasse 200d 110kW Automaat Premium Plus Pack |
| rodzaj paliwa: | diesel |
| moc: | 110 kW |
| pojemność silnika: | 1950 CS |
| skrzynia biegów: | skrzynia automatyczna |
| data pierwszej rejestracji: | 2019 / 1 |
| przebieg: | 405.351 km |
| cena nl: | € 12.850 zawiera vat |
| cena brutto: | € 10.400 |
| cena netto: | € 8.600 |
| vat / marża: | vat |
| kolor: | szary |
| ltyp farby: | metaliczny |
| karoseria: | kombi |
| liczba drzwi: | 5 |
| waga: | 1.545 kg |
| uszkodzenia: | uszkodzony prawy bok uszkodzony tylny błotnik Tylne światła w prawo uszkodzony tył zderzak ślady użytkowe auto jezdne |
| szczegóły: | Kompletne dokumenty Geen INruil! |
