
| marka: | Mercedes |
| model: | C-klasse 200d 118kW Camera Clima |
| rodzaj paliwa: | diesel |
| moc: | 118 kW |
| pojemność silnika: | 1597 CS |
| skrzynia biegów: | skrzynia manualna |
| data pierwszej rejestracji: | 2019 / 2 |
| przebieg: | 316.657 km |
| cena nl: | € 11.600 |
| cena brutto: | € 9.950 |
| cena netto: | € 9.950 VAT. nie dotyczy |
| vat / marża: | marża |
| kolor: | niebieski |
| ltyp farby: | metaliczny |
| karoseria: | sedan |
| liczba drzwi: | 4 |
| waga: | 1.455 kg |
| uszkodzenia: | uszkodzony tylny błotnik Tylne światła w prawo uszkodzony tył zderzak auto nadaje się do jazdy wszystkie poduszki sprawne |
| szczegóły: | Kompletne dokumenty Geen Inruil! |
350e 155kW Hybrid Automaat Luchtvering Lease Edition
