
| marka: | Mercedes |
| model: | S-klasse 500 5.0V8 225kW Automaat Schuifkantel Memory Luchtvering |
| rodzaj paliwa: | benzyna |
| moc: | 225 kW |
| pojemność silnika: | 4966 CS |
| skrzynia biegów: | skrzynia automatyczna |
| data pierwszej rejestracji: | 2004 / 5 |
| Zatwierdzony przez MOT: | 28-06-2026 |
| przebieg: | 267.781 km |
| cena nl: | € 5.500 |
| vat / marża: | marża |
| kolor: | szary |
| ltyp farby: | metaliczny |
| karoseria: | sedan |
| liczba drzwi: | 4 |
| waga: | 1.775 kg |
| uszkodzenia: | ślady użytkowe uszkodznia parkingowe Ongevalvrij Unfallfrei Accidentfree. |
| szczegóły: | Kompletne dokumenty Geen Inruil! |
580 e Lang AMG Line 4X Memory/SHZ/Ventilatie HUD AR Burmester
S400 Hybrid Nightvision Memory Stoelverwarming/verkoeling 205 KW
500 5.0V8 225kW Automaat Schuifkantel Memory Luchtvering
