
| marka: | Mini |
| model: | Countryman COOPER SE 1.5 100kW Automaat Pano ALL4 |
| rodzaj paliwa: | benzyna |
| moc: | 100 kW |
| pojemność silnika: | 1499 CS |
| skrzynia biegów: | skrzynia automatyczna |
| data pierwszej rejestracji: | 2019 / 11 |
| Zatwierdzony przez MOT: | 15-08-2027 |
| przebieg: | 70.947 km |
| cena nl: | € 10.350 |
| vat / marża: | marża |
| kolor: | niebieski |
| ltyp farby: | metaliczny |
| karoseria: | kombi |
| liczba drzwi: | 4 |
| waga: | 1.675 kg |
| uszkodzenia: | uszkodzona maska uszkodzona prawa przednia lampa uszkodzony przód zderzak uszkodzony przedni błotnik uszkodzona poduszka kierowcy uszkodzone kurtyny auto jezdne |
| szczegóły: | Kompletne dokumenty Geen INruil! |
COOPER HYBRIDE PLUG IN SE 4AWD AUTOMAAT NAVI CLIMA LEER LED PDC B.J 2019
