| własny identyfikator: | V1202535777 |
| marka: | Nissan |
| model: | Qashqai Qashqai (J11) SUV 1.2 DIG-T 16V (HRA2DDT) [85kW] (11-2013/...) |
| rodzaj paliwa: | benzyna |
| moc: | 85 kW |
| pojemność silnika: | 1199 CS |
| data pierwszej rejestracji: | 2014 / 8 |
| przebieg: | 127.604 km |
| cena nl: | € 4.250 |
| vat / marża: | marża |
| numer nadwozia / vin: | SJNFEAJ11U115**** |
| kod silnika: | HRA2DDT |
| kolor: | wit |
| liczba drzwi: | 4 |
| waga: | 1.250 kg |
| uszkodzenia: | airbag dashboard defect airbag stuur defect de auto heeft gebruikerssp=
oren front schade glasbreuk koelvloeistof lekkage.=20
|
opjce
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling