| własny identyfikator: | V1202609879 |
| marka: | Opel |
| model: | Ampera Ampera Hatchback 1.4 16V (A14XFL(Euro 5)) [63kW] (11-2011/03-2015) |
| rodzaj paliwa: | hybryda benzyna |
| moc: | 63 kW |
| pojemność silnika: | 1398 CS |
| data pierwszej rejestracji: | 2013 / 11 |
| przebieg: | 161.756 km |
| cena nl: | € 2.250 |
| vat / marża: | marża |
| numer nadwozia / vin: | 1G0R86E4XDU10**** |
| kod silnika: | A14XFL(Euro 5) |
| kolor: | wit |
| liczba drzwi: | 4 |
| waga: | 1.632 kg |
| uszkodzenia: | motor managment lamp brandt. de auto heeft gebruikerssporen accu pakke=
t niet in orde.
|
opjce
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling