| własny identyfikator: | 70 |
| marka: | Opel |
| model: | Astra Sports Tourer 1.2 Turbo (96kW) |
| rodzaj paliwa: | benzyna |
| moc: | 96 kW |
| pojemność silnika: | 1199 CS |
| skrzynia biegów: | skrzynia manualna |
| liczna biegów: | 6 |
| data pierwszej rejestracji: | 2020 / 8 (2020 / 8) |
| Zatwierdzony przez MOT: | 03-12-2025 |
| przebieg: | 121.206 km |
| cena nl: | € 5.450 |
| cena brutto: | € 5.450  |
| cena netto: | € 5.450 VAT. nie dotyczy  |
| vat / marża: | marża |
| kolor: | czarny |
| karoseria: | kombi |
| liczba drzwi: | 4 |
| waga: | 1.355 kg |
| Emisje CO2: | 122 g/km |
| szczegóły: | Algemene informatie Merk: Opel Model: Astra Sports Tourer Type: 1.2 Turbo (96kW)
Technische informatie Aantal cilinders: 3 Aandrijving: Voorwielaandrijving
Maten en gewichten Laadvermogen: 515 kg GVW: 1.870 kg Afmetingen (LxBxH): 4702 x 1809 x 1510 cm
Interieur Aantal zitplaatsen: 5
Staat Verrijdbare schade: Ja
Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Rijbare auto met links achter schade. Kurzkennzeichen op aanvraag. Whattsapp: +31 613915206
Auto Wessel in sinds jaren een familiebedrijf in De Lutte. Wij spreken Nederland, Duits en Engels. We komen graag met u in contact via telefoon +31 541 555555, e-mail: info@auto-wessel.nl of whattsapp: +31 613915206.
|
opjce
Zabawa
- radio sterowane z kierownicy
Komfort (wnętrze)
- czujnik deszczu
- czujniki ciśnienia powietrza w kołach
- komputer pok?adowy
- regulowana kierownica
- sportowa kierownica
- tempomat
Komfort (na zewnątrz)
- centralny zamek
- elektryczne sterowane szyby
- elektryczne sterowane szyby przód
- elektrycznie ustawiane lusterka
Zewnętrzny
- obudowy lusterek w kolorze karoserii
- przyciemniane szyby
- relingi dachowe
- zderzaki w kolorze karoserii
Wnętrze
- podłokietnik przedni
- skórzana kierownica
Aansluiting Aux
Aansluiting USB
Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
Achterklep
Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
Airbag(s)
Apple CarPlay
Audio
Bestuurdersinformatiesysteem
Binnenspiegel automatisch dimmend
Bluetooth streaming
Botswaarschuwingssysteem
Cruise control (adaptief)
Geluidssysteem
Halogeen koplampen
LED dagrijverlichting
Lichtsensor
Multifunctioneel stuur
Navigatie via telefoonkoppeling-app
Niet-rokersauto
Radio
Start/stop systeem
Stuurkolom in hoogte en diepte verstelbaar
Telefoonkoppeling via app
Touchscreen
Vermoeidheidsherkenning
Winterpakket