
| marka: | Opel |
| model: | Astra ST 1.2 Turbo 81kW Clima Camera |
| rodzaj paliwa: | benzyna |
| moc: | 81 kW |
| pojemność silnika: | 1199 CS |
| skrzynia biegów: | skrzynia manualna |
| data pierwszej rejestracji: | 2023 / 6 |
| Zatwierdzony przez MOT: | 30-06-2027 |
| przebieg: | 49.309 km |
| cena nl: | € 9.200 zawiera vat |
| cena brutto: | € 7.600 |
| cena netto: | € 6.250 |
| vat / marża: | vat |
| kolor: | niebieski |
| ltyp farby: | metaliczny |
| karoseria: | kombi |
| liczba drzwi: | 4 |
| waga: | 1.276 kg |
| uszkodzenia: | szyba przednia uszkodzona chłodnica uszkodzona maska uszkodzona prawa przednia lampa uszkodzony przód zderzak uszkodzony przedni błotnik uszkodzony tył zderzak uszkodzona poduszka kierowcy uszkodzona poduszka kierowcy auto jezdne |
| szczegóły: | Kompletne dokumenty Geen Inruil! |
