
| marka: | Opel |
| model: | Corsa 1.2-16V BlitZ Hatchback 3-dr. |
| rodzaj paliwa: | benzyna |
| moc: | 63 kW |
| pojemność silnika: | 1200 CS |
| skrzynia biegów: | skrzynia manualna |
| liczna biegów: | 5 |
| pochodzenie: | Niderlandy |
| data pierwszej rejestracji: | 2014 / 6 |
| przebieg: | 119.840 km |
| cena nl: | € 1.650 |
| cena brutto: | € 1.250 |
| vat / marża: | marża |
| kolor: | szary |
| ltyp farby: | metaliczny |
| karoseria: | hatchback |
| liczba drzwi: | 3 |
| waga: | 1.020 kg |
| Emisje CO2: | 117 g/km |
| uszkodzenia: | uszkodzony przód ślady użytkowe chlodnice sprawne silnik pracuje wszystkie poduszki sprawne |
| szczegóły: | Kompletne dokumenty |
Sassenheimseweg 64
5258 HL Berlicum
Nederland
1.2 Turbo 74KW Autom. GS Hybrid Clima Navi Nieuw 50KM!! NAP
